+38 (063) 960-10-10+38 (096) 097-55-33

Коли душа одного майстера співає, його руки творять диво !

А ми - оркестр !

Про рівновагу:
Чудеса які ми створюємо, є нескінченно досконалими для нас ! 
І нам знайоме відчуття, коли серце від хвилювання б'ється так, що здавалося б ось-ось вистрибне з грудей. Кожному з нас, було дуже непросто знайти та утримати ту крихку рівновагу у душі і не вбити в собі бажання творити у реальності сьогоднішнього дня.

Про бренд:

SKANDINAVE - Ексклюзивно та Неперевершено.

Ми створюємо красу з дерева та сталі ! Бездоганні та унікальні моделі, приємні на дотик поверхні наших виробів, результат нашого постійного навчання всім тонкощам і технологій роботи з маслом і воском у майстрів з Данії та Голландії. Нашим активом є величезний багаторічний досвід роботи з деревиною ! За нашою спиною, десятки унікальних ескізів розроблених нами з Європейським вимогам і тисячі одиниць готової продукції. Вироби SKANDINAVE™ - експортуються з України в 11 країн західної Європи з 1999р.

Від серця:

Щоб зрозуміти - побачити лиш треба, розглянути, вдихнути то торкнутись, відчути сталі холод і дерева тепло, почути запах воску, і шовк поверхні зрозуміти, вагу відчути, та всіх кромок гостроту... Це як довго стояти у великому темному залі, в абсолютній тиші, навколо нікого, тільки дзвін у вухах. І здригнувшись озирнутися на несподіваний дитячий сміх, почути легкий цокіт підборів по кам'яній вулиці, який через тишу переходить в муркотіння домашнього кота, краплі дощу б'ють по підвіконню, потріскування вологих дров у каміні, ледачий та важкий перебір лап улюбленої собаки... І знову тиша.

Що далі:

Пройде час, і речі яки ми створили будуть передаватися у спадок з покоління в покоління. Їх будуть берегти господарі і реставрувати найкращі майстри, крадучи у часу владу над ними. На всіх аукціонах, люди ледь зачувши ім'я SKANDINAVE, будуть з нетерпінням чекати черговий лот, в надії якщо не купити, то просто побачити, побачити, що б розповісти.. Розповісти, що він бачив.. Бачив - диво !

* * *

Визнання - не мета, нерозуміння крає, покликані творити ми, все зайве як той сніг, розтане !

* * *

 

All texts © Fihel Oleh (for SKANDINAVE™​)

Де купити ?

 Показати повністю  Згорнути