Новинки

Популярне

Де купити ?

Дерев'яні меблі в стилі лофт на замовлення від SCANDINAVE!

Створити в будинку чи квартирі стильний, красивий і справді зручний інтер'єр - дуже складне завдання. Над його вирішенням повинна як слід попрацювати ціла команда творчих людей, які добре знають свою справу. В результаті буде створений не просто інтер'єр, а витвір мистецтва, з використанням кращих стильових рішень та найякісніших матеріалів.

Все це неможливо зробити без якісних меблів. Різноманіття пропозицій в цій сфері вражає. Користуються попитом меблі на замовлення з дерева. Компанія Scandinave успішно працює в цій сфері вже декілька років. Команда перфекционістів, що люблять свою справу, пропонує своїм клієнтам меблі з дерева на замовлення.

В нашому онлайн каталозі представлені зразки робіт. Тут ви зможете ознайомитися з прикладами наших робіт та їх основними параметрами і, звісно, знайти наші контакти для обговорення замовлення.

 

Філософія нашої компанії:

У команді SCANDINAVE працюють люди, для яких виготовлення меблів на замовлення - це мистецтво. З самого початку діяльності ми прийняли рішення зосередиться на складній задачі. SCANDINAVE створює меблі з дерева ручної роботи. У чому особливості таких предметів інтер'єру? За що цінуються столи з натуральної деревини та інші аналогічні меблі?

Мабуть, перша і найочевидніша відмінність всіх наших колекцій меблів в матеріалі. Найчастіше для стільниць та інших деталей ми використовуємо ретельно відібраний натуральний масив дуба.

 

Ексклюзивні меблі з дерева

Такі предмети інтер'єру повинні бути міцним і довговічними, не втрачати привабливий зовнішній вигляд протягом довгих десятиліть. Цього можна досягти тільки за умови використання найякісніших і досить недешевих матеріалів.

Друга особливість нашої продукції в обробці поверхонь. У нас особливий підхід до цього питання. Використовуючи такий прекрасний матеріал, як масив дуба або бука, було б нерозумно приховувати його природну красу.

Саме тому, ми принципово не застосовуємо сучасних фарб та інших, аналогічних покриттів. У багатьох моделях використовуються традиційні технології обробки дерева та його захисту. Ми віддаємо перевагу натуральним екологічно безпечним і при цьому не менш ефективним засобам захисту дерева.

По-третє, стиль, зовнішній вигляд та дизайн. Всі колекції, які ви побачите в каталозі, створені під впливом традиційних для Європи стилів. В першу чергу для нас служать джерелом натхнення меблі в скандинавському стилі, традиційні голландські та німецькі меблі. Знавці відразу ж помітять в кожній моделі риси традиційних столів для таверни або меблі, які в минулому стояли в маєтках заможних людей.

Свобода творчості обов'язкова в нашій роботі. Буває й так, що співавторами моделей стають і наші замовники, охочі купити ексклюзивні меблі в стилі лофт або інші унікальні предмети домашньої обстановки. Ми постійно перебуваємо в пошуку цікавих ідей, які після втілення доповнюють каталог.

Якщо ви поціновувач природної краси, любите солідні та довговічні речі, меблі від SCANDINAVE саме для вас і в нашому каталозі ви, безсумнівно, знайдете щось для себе.

 Показати повністю  Згорнути